Základní škola JihMariánské Lázně
Základní škola JIH

Finále okresního kola v přespolním běhu (2. stupeň)

Starší žáci 1. místo

V pátek 30. 9. 2022 se uskutečnilo finále okresního kola závodu v přespolním běhu žáků a žákyň 2. stupně základních škol a nižších gymnázií. Závody probíhaly ve sportovním areálu na vrchu Háj v Aši.

V pátek 30. 9. 2022 se uskutečnilo finále okresního kola závodu v přespolním běhu žáků a žákyň 2. stupně základních škol a nižších gymnázií. Závody probíhaly ve sportovním areálu na vrchu Háj v Aši. Zúčastnilo se celkem 9 škol z celého chebského okresu. Naši školu reprezentovala tři družstva, která si vybojovala postup z okrskového kola. Družstvo starších žáků naší školy předvedlo skvělé výkony a skončilo na vynikajícím 1. místě. Naše mladší žákyně i mladší žáci podali také velmi pěkné výkony a obě družstva obsadila v konečném pořadí 2. místa. Všechna tři družstva naší školy si zajistila postup do krajského finále, které se bude konat 6. 10. 2022 opět v Aši.

Při vyhlašování výsledků soutěže byly vyhlašovány i nejlepší individuální výkony v každé kategorii. Titul „Nejrychlejší běžec“ získal žák naší školy Lukáš Beck, který ve své kategorii doběhl do cíle na 1. místě a tímto mu patří velká gratulace.

Školu reprezentovali:

Nicol Vopavová, Eliška Novotná, Veronika Müllerová, Kateřina Rothová, Pavla Plecitá, Johanna Procak, Lukáš Beck, František Köhler, Nicolae Borodescu, Pavel Ptáček, Štěpán Kotoun, Alexander Puky, Jan Procházka, Dominik Matička, Jakub Bílek, Dominik Stránský, Jakub Šerban a Josef Rusnák.

Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů ve finále krajského kola.