Základní škola JihMariánské Lázně
Základní škola JIH

SOK v přespolním běhu (2. stupeň)

Vítězný tým

V pátek 23. 9. 2022 se konalo tradičně na rozcestí lesních cest u Medvědího pramene okrskové kolo v přespolním běhu žáků 2. stupně.

Vítězný týmVítězný týmVítězný týmStarší žákyně - 2. místo

V pátek 23. 9. 2022 se konalo tradičně na rozcestí lesních cest u Medvědího pramene okrskové kolo v přespolním běhu žáků 2. stupně. Závodu se zúčastnily čtyři základní školy – ZŠ JIH, ZŠ Úšovice, ZŠ Čtyřlístek a ZŠ Lázně Kynžvart. Naše žákyně 8. a 9. tříd (IV. kategorie) obsadily pěkné 2. místo. Naši žáci i žákyně 6. a 7. tříd (III. kategorie) a žáci 8. a 9. tříd (IV. kategorie) z naší školy zvítězili a probojovali se do finále okresního kola, které se uskuteční v pátek 30. 9. 2022 ve sportovním areálu na vrchu Háj v Aši.

Velká gratulace patří žákyni Žanetě Šandové a žákům Lukášovi Beckovi a Lukovi Kočárkovi, kteří si při svém závodu doběhli do cíle pro 1. místo a stali se tak nejrychlejšími běžci. Další výborné individuální výkony předvedli Nicol Vopavová, Nina Salajková a Vojtěch Sismilich, kteří ve svých kategoriích vybojovali 2. místo. Na krásném 3. místě dokončila svou trať Eliška Novotná v kategorii mladších žákyň.

Školu reprezentovali:

Nicol Vopavová, Eliška Novotná, Veronika Müllerová, Kateřina Rothová, Kristýna Mallá, Andrea Čejková, Žaneta Šandová, Nina Salajková, Viktória Székelyová, Adéla Strnadová, Johanka Smrčková, Lukáš Beck, František Köhler, Nicolae Borodescu, Pavel Ptáček, Štěpán Kotoun, Marko Alexander, Luka Kočárek, Vojtěch Sismilich, Jan Procházka, Dominik Matička, Jakub Bílek a Jakub Šmolcnop.

Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím týmům přejeme hodně štěstí ve finále okresního kola.

Datum vložení: 28. 9. 2022 19:26
Datum poslední aktualizace: 4. 10. 2022 14:19
Autor: Mgr. et Mgr. Klára Košařová